A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valton Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Valton Krasniqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Valton Krasniqi lindi në qytetin e Kënges. Qe Femijë i Interesoi kënga dhe ishte shume i tërhequr nga Muzika. Në Prizren mori pjesë në shum Festivale shkollore. Mirpo karieren Muzikore e forcoi në Basel të Zvicres. Valtoni sot është kudo i mirëpritur, pasi që aje me këngen e tij i mbushi të gjitha Sallat e Evropes. Valtoni nuk është vetem këngëtar por dhe një artist i cili në vitin 2001 e Realizoj filmin e tij të parë "Dashuria e Humbur". Në Regj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare

Live Me Valton Krasniqin (2019)

Ngadale (2016)

Martohet Zotnija (2012)

Dashuri Me Zor (2011)

Krejt Ok (2010)

Dy Rezerve (2001)

Valton


» Dërgo Një Këngë »

Ti Je Drita E Syve Të Mi
Ta Ha Zemren
Une Te Dua Ashtu Si Je
Afer S'te Kam
Habibi
Nuk Ta Fal
Shake Shake
Lej Lej
Mos Me Provoko
Did You Know

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Labinot Rexha

Astrit Mulaj

Alban Mehmeti

Liridon Sefa

Mr.Safet

Liridon Hoti (Liri)

Besnik Salihu

Dryton Deqanasi

Driton Ajeti

Mad Lion


Tags: Valton Krasniqi, Valtoni

Krijo Një Kartolinë