A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vali Corleone

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  104
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Vali Corleone është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Me shprehjen e tij “absollut”, Vali ka thënë se mund t’ia kalojë edhe disa herë kampionit në Formula 1, Michael Schumaher dhe motoristit Valentino Rossi. E kur është pyetur për femrat ai ka thënë se nuk merret me to. “Nuk merrem unë me to. Me lusin vet femrat”, ka thënë ai, transmeton “Reporteri.net”. E kur është pyetur se me kënd figurë të njohur ka pasur raporte seksuale ai është përgjigjur. “S’di kush më ka mbetur”. Ai ka konfirmuar se ka pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dj Vicky

Andy Dj

Vin Veli

John Van Ride

ZeeroMan

Valon Rama

Monny

Prince Double H

Rrufeja

Burim Hoxha


Tags: Vali Corleone, Valentino Corleone, Princvalentino, Valdrin Sylejmani

Krijo Një Kartolinë