A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valer Kolnikaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.4 / Votuan:  10
Valer Kolnikaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kevi

Keli 2

Mario Beats

Albert Pestisha

Net 11

Zgjim Baraliu

Contraband Gotti

Rolly

Ekrem Bislimi

Agon Latifi


Tags: Valer Kolnikaj, Valeri

Krijo Një Kartolinë