A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vajzat E Shkupit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Vajzat E Shkupit është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Më datë 17 Nëntor 2012, Vajzat E Shkupit & Zena Aliu publikojnë videoklipin "Ti Bijë Po Shkon Nuse". Në vitin 2012, Vajzat E Shkupit publikojnë albumin "Kenge Nusnije Me Def"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vajzat E Kosoves Dhe Shkupit

Boemet

Eliksir

XXL Band

Telex

Avi Enigma

Syndrom

Këpurdhat

Agenda

Blla Blla Blla


Tags: Vajzat E Shkupit

Krijo Një Kartolinë