A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Urim Koshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Urim Koshi është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Qershor 1984, Urim Koshi & Grupi TNT marrin pjesë në Akordet E Kosoves 1984 me këngën "Vetem Une E Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Klement Marku

Pellumb Elmazi

Gani Miftari

Nevruz Yzeiri

Hilmi Obertinca

Zihni Berati

Hysen Pelingu

Telemak Papapano

Viktor Tahiraj

Rudolf Stambolla


Tags: Urim Koshi

Krijo Një Kartolinë