A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Urim Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Urim Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 4 Janar 2018, Urim Gashi publikon videoklipin "Engjelli Im", në bashkëpunim me Seher....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edi Sopa

Shpend Kerleshi (Pena)

Leutrim Llozani

Bashkimi

Jeton Rrudhani

Buqe Shira

Bestrim Sadikaj (Besi)

Daut Ahmeti

Xhevat Neziri (Xheki)

HI TI


Tags: Urim Gashi

Krijo Një Kartolinë