A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Uresa Syla - Kukulla Ime


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/10/2018

2018-10-27T16:42:58


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kukulla Ime" kënduar nga Uresa Syla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Uresa Syla i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Viola Qelaj - Kukulla Ime

Oj kukulla ime
Ti pse po shuan
Pse me mua zemer
Ti nuk po luan
E bukur ftyra jote
Me embelsi un te shikoj
Te buta flokt e tua
Kur ti prek,ti ledhatoj

Ref:e di sa shum te dua
Se je xhan ti per mua
Je dhurata qe vlersoj
Se mami ma dhuroj

Oj kukulla ime
Ti pse po shuan
Pse me mua zemer
Ti nuk po luan
E bukur ftyra jote
Me embelsi un te shikoj
Te buta flokt e tua
Kur ti prek,ti ledhatoj

Ref:e di sa shum te dua
Se je xhan ti per mua
Je dhurata qe vlersoj
Se mami ma dhuroj.

Franko - Kukulla Ime

sot un flas per ty sdi a me degjon nuk e di ku je kuklla ime moj .....foton qe mke len e shikoj me mall te kujtoj vetem ty sikur dita e pare ..... mesova te dua mesova te te urrej te ktheja mbrapsht cdo gje per ty une shume ndjej te largoj nga zemra ime me shum veshtiresi keshtu doja un keshtu doje dhe ti .. ti ishe engjelli qe un doja por dhe engjejt vriskan pa pik meshire me ndodhi mua kjo qe rash pre e nje deshire . deshiren qe un kisha ate qe shum e doja por ti te me vrisje kete nuk e besojaa , zemra me rreh fort nuk e di ku je , kuklla ime moj foton qe mke lan e shikoj me mall te kujtot vetem ty sikur dita e pare . me vrave ne heshtje me arsye pa kuptim me largesin qe dita dites sot po vriste shpirtin tim dikush tjeter do te jet parn teje dikujt tjeter do ti thuash te dua do jesh e lumtur por pa e ditur se me ke vrare ti mua .. sot un flas per ty sdi a me degjon nuk e di ku je kuklla ime moj

Kenge Per Femije - Kukulla Ime

cke moj kukull qe po qan
s'te vjen keq per mua
ti e di se te kam xhan
Sa shume te dua

Jo jo jo ti nuk me do
Kot fjalet i thua
Po te flasin ja degjo
Jane shoqet e tua

Po ta dish se ku po shkoj
Nuk ke per te qare
Abetaren do mesoj
Jam ne klase te pare

A,B,C,Ç,D,Dh,E
Dhe shkronja te tjera
Kur ne fjale i lidhim ne
Celin si pranvera