A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uresa Syla

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Uresa Syla është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 27 Tetor 2018, Uresa Syla publikon videoklipin "Kukulla Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anamaria Isufaj

Lea Nici

Vivian Kokeri

Elmedina Morina

Festina Kabashi

Gojarta Perlica

Eriola Salihu

Vesa Kiseri

Lindiana Athanasiu

Lule Bega


Tags: Uresa Syla

Krijo Një Kartolinë