A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Upstream

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Upstream është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2008, Upstreem & Kelly marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nuk E Di". Në Maj 2009, Upstreem marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Origjine E Mohuar". Në Maj 2010, Upstream marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Ne Enderr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Madd Dogs

Minatori

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

7me7

Kthjellu

Tempulli G

Infinit Records


Tags: Upstream, Upstreem, Upsteen

Krijo Një Kartolinë