A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Upss Niki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Upss Niki është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kreshnik Hoti (Upss Niki) perfundoi shkollen fillore ne SHFMU Lek Dukagjini. Momentalisht jeton ne Gjermani me familjen e tij. Më datë 16 Dhjetor 2015, Upss Niki publikon videoklipin "Lady Killa"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blacknight

Dr.Ree

Rexha-G

Shady Cobra

Mc Qlira

Agon Istogu

G-Fresh

Ricku

Looli

Amir


Tags: Upss Niki

Krijo Një Kartolinë