A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Universal

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Universal është një këngëtar. Emri i vertet i UniversaLit eshte Arian. Ket pseudonim e ka qe prej 8 vitesh.Eshte ne fakultet ne vitin e pare ne drejtimin ekonomik. Muziken e ka dashur qe i vogel ku ka interpretuar ne rruge dhe ne shoqni dhe repin e ka ne zemer. Per te sic shprehet ai jeta eshte e shkurter prandaj qdo dite duhet te jetohet sikur te jete e fundit. Hobi i ka gjuhet e huaja dhe lojen e footballit te cilen e percjell shum dhe eshte tifoz i flaket i Juventusit. Per...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

El-Metro

G.M.C.D

Mr. Babushi

Dinno

Dr.Rabbit

Marin Jancu

Snero

Rbs

Cufa


Tags: Universal, Unive®sal

Krijo Një Kartolinë