A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unit One

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Unit One është një grup artistësh i njohur. Samir Veliu dhe Erman Memedi jane Grupi Unit One. Kenget e tyre realizohen ne studion e tyre profesionale "Click Clack Records" ne Kumanove. Më datë 5 Mars 2011, Unit One publikojnë videoklipin "A Je Single"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gillespie

Bloody Soldierz

Vatra

Day Shift

Koha

Upstream

Infinit Records

Madd Dogs

Tempulli G

R.A.G


Tags: Unit One, Unit-One

Krijo Një Kartolinë