A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unikhuman A.K.A Reptile

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Unikhuman A.K.A Reptile është një këngëtar. Unikhuman a.k.a reptile esht nje kegtar repist shum i aft ben pjes ne grupin THE DEADLY KILLERS ala ne zhvillim sepse jan prej shum pak kohesh ne tregun shqiptar. Unikhuman ka bere 2 kengesh dhe ne preardhje jan edhe 3 a 4 kenge. Unikkhuman prej 7 vjetesh jeton ne itali dhe ka formuar grupin e tij ne kosov me shoket e tij dhe tash bejn pjesh shum antar ne at grupin. studio i regjistrimit te grupit esht prizrenrecords qe ndodhet ne tusuz. kta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Cufa

Dinno

Big G

Zibo

Marin Jancu

Dr.Rabbit

Snero

Sazan Mecani

2m

Rbs


Tags: Unikhuman A.K.A Reptile

Krijo Një Kartolinë