A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Uki - Ndalu Shoqe  (Feat. Wirusi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2007

2007-09-01T12:49:40

Featuring

WirusiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndalu Shoqe" kënduar nga Uki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Uki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin