A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ueda Hysa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
Ueda Hysa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flutura Akulli

Blerina Todi (Bela)

Pamela Thellipi

Meri Gici

Luiza Mara

Valentina Myzeqare

Anula

Burbuqe Esti

Anida Qarri

Liljana Stafa


Tags: Ueda Hysa

Krijo Një Kartolinë