A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ubejd Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Ubejd Ramadani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 4 Maj 2018, Ubejd Ramadani publikon videoklipin "Elif"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Muezin Miftari

Kujtim Xhelili

Furkan Junuzi

Bajrush Berisha

Fari Mani

Onur Sagdani

Kadir Sojeva

Ibish Krasniqi

Orhan Mustafa

Enis Xhaferi


Tags: Ubejd Ramadani

Krijo Një Kartolinë