A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Turgut Ozal College - Rroftë Shqipëria  (Feat. Irma Libohova, Juliana Pasha & Kastriot Tusha)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2018

2018-11-26T12:34:46

Featuring

Irma Libohova

Featuring

Juliana Pasha

Featuring

Kastriot Tusha

Featuring

Anna Gjebrea

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Teksti:

Anita Hoxha

Teksti:

Irma LibohovaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rroftë Shqipëria" kënduar nga Turgut Ozal College.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Turgut Ozal College i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin