A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Turab Hajolli - Je Si Dielli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2018

2018-08-18T17:31:16

Këngë e albumit:

"O Melhem"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je Si Dielli" kënduar nga Turab Hajolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Turab Hajolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...