A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Turab Hajolli - 2 Sikur 200  (Feat. Sulltan Hajolli)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/02/2018

2018-02-23T19:07:05

Featuring

Sulltan HajolliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "2 Sikur 200" kënduar nga Turab Hajolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Turab Hajolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...