A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Turab Hajolli - Vdekje Per Dashuri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/11/2015

2015-11-02T20:09:34

Teksti:

Turab Hajolli

Muzika & Orkestrimi:

Emrah KKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vdekje Per Dashuri" kënduar nga Turab Hajolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Turab Hajolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...