A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Triola Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Triola Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 2 Korrik 2011, Triola Jakupi publikon videoklipin "Buzëkuqi". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Në Janar 2014, Triola Jakupi merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Rita Ora Dhe Une"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Donika Zhushi

Arta Grajqevci

Elvira Morina

Dhurata Haliti

Arbnora Bahtijari

Estela Nikoliqi

Albina Jakupi

Egzona Kryeziu

Lirika Krasniqi

Dea Sabriu


Tags: Triola Jakupi

Krijo Një Kartolinë