A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Tringa Kay - I Huaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/03/2017

2017-03-05T15:05:45

Dashuria jone sot, po shuhet.
Asgje me s'vlen t'thuhet
mjaft se krejt i pate fjale kota...

Dashuria jone sot, po shuhet.
Asgje me nuk me duhet, sme ke lene hapesir ta mbroje ket shpirt une.
Po perpiqem t'jem  si isha para se te vije,
Si ta kthej une veten kur me ndjek pas si hije.

Kam numeruar hapat deren dot se hap, ktu aq  shume enderra per ne te dy, sa kam pas...
Ne cdo vend une ty te ndjej, ka shume dite qe diell s'kam pa. T'u dasht yjet me t'i zbrit edhe qiellin ta braktis.
E mos me pyesni pse jam keq, plaga mbyllet shenja mbet, e ti vazhdo qesh si cdo her, dhe kur shpirtra si une ti vazhdon vret...

Ref:
Ti s'je me ai
Kush je me se di
Te ndjej te huaj kur dua te dua
Andaj mos me ler te vuaj. ×3

Kam numeruar hapat deren dot se hap, ktu aq  shume enderra per ne te dy sa kam pas...
Ne cdo vend ty te ndjej, ka shume dite qe diell s'kam pa. T'u dasht yjet me t'i zbrit edhe qiellin ta braktis.
Dhe mos me pyesni pse jam keq, plaga mbyllet shenja mbet, e ti vazhdo qesh si cdo her, dhe kur shpirtra si une ti vazhdon vret...


Ky tekst u dërgua nga Inna