A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Trimi - Ring Ring


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/02/2017

2017-02-25T19:00:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ring Ring" kënduar nga Trimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Trimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Tayna - Ring Ring

So many girls f**king around, and having suggar daddys,they think I do too with how I’m living
No bi**h, this is my money
Dikur se kan besu qe kom me mbri (je)
E tash pom kqyrin nalt sikur yje
Ring ring ring po bojn n’zile
Po numrin nuk ta njoh e as ty(je) 2x

Ata qe i kom pas nshkoll gjith kan dyshu en mu
E tash sigurimi jem si len foto me dal me mu
E kom dicka e njoh kishe ka lidhje me mu
Ju nuk em njihni se mem njoft ishit kon maje me mu
E tash hajde kush o kujdestar nkom mu qu
Un nkoncert e ju ku Tayna nklas tu mungu
E nese don me dit qa jon kta qe kan dyshu per muuu..Tpa numrun tkuturu
Qishtu kur bon.hajgare me ambicje tjeter kujt ma kan ngul gjith e i kom besu gjithkujt
Sa sjom kon un ata emra ndryshem em kan qujt
E tash jom ka kallxoj qysh o nime topa me lujt (haaaa)

Dikur se kan besu qe ka me mrri (je)
E tash pom kqyrin nalt sikur yje
Ring ring ring po bojn zilet
Po numrin nuk ta njoh e as ty(je) 2x

Jom kon e vogel me ni onderr tmadhe sem pranojshin
Kom trrokit ngjdo der sju kom dhon rrefuzojshin
Po prap kom luftu per kit dit sem besojshin
E tash me plot goj e me plot ftyr pi palojshin
Skom pas nevoj me shku me kerkon qe me mrri ktu
Qata quditen edhe folin qysh kom mrri ktu
Ato i kan ndrru 100 e skan mrri ktu
Osht shum nalt ktu ku jom qata nuk pju ni ktu
Pom fol per politik po promovoj abetare
Qe ni motivim dost qe ni tem sociale
Zoti o i madh kush o nkry e meriton
Se zoti o i madh t'drejti ni ushtri se rrzon

Dikur se kan besu qe ka me mrri (je)
E tash pom kqyrin nalt sikur yje
Ring ring ring po bojn zilet
Po numrin nuk ta njoh e as ty(je) 2x

YOU CAN SHOOT ME WITH YOUR WORDS
YOU CAN CUT ME WITH YOUR LIES
YOU CAN KILL ME WITH YOUR HATEFULNESS
BUT JUST LIKE LIFE
I`LL RISE

Era Istrefi - Ring Ring

When I drop
Its so hot
Killin opps
Call the cops
Ring ring
Winnin ya
Drippy rock

Action Bronson - Ring Ring

Ahahahaha...
Uh
Ahahahaha...
It's the captain, skipper

To all the women that I hurt in the past, I din't mean it (Sorry)
Now that we clear, come here, put your mouth right here (Uh huh)
I'm rare like a white deer with spiked hair (Uh)
New Nike Airs, smoke big cigars in a nice chair (Uh)
Oh why, oh why do I feel like I'm starving in Lionheart?
And sniffled every drug that's on the science chart (Damn)
I got a Mayan heart and I'm running like I'm Deion once the sirens start
Ring ring by the park, my pants keep falling, I hop the fence easy (uh)
They stopped chasing, damn, my ID dirty
Habañero, eat thirty, swerve off (Skrt)
Genesis, I Can't Dance blasting
Heavy metal hand clapping, captain, uh

Machine gun money

Yeah, yeah, yeah, yeah
Yeah, yeah, yeah, it's me

I'ma stay fly until I'm up on that big spaceship in the sky (Sky)
The money coming with me when I die (Yes)
My drugs are coming with me when I die (Uh)
Nobody better cry (No), nobody better cry, man (No)
If you need me, I'm at the bottom of Lake Titicaca
Watching World Cup soccer, Portugal won, it was a shocker (Uh)
This rhythm open up my chakra (Uh)
And it keep telling me to cop the Porsche in aqua (Ooh)
It also said your boy is destined for an Oscar (Ooh)
And for my birthday, mommy blessed me with a chopper (Oh)
On my worst day, you couldn't clean my boxers
Or diagnose this mind with eighty doctors (Uh)
Life's a box of chocolates, it's me, man

Machine gun money