A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Trim Jetullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  160
  • Vendlindja:
  • Berlin 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Trim Jetullahu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ndoshta i njohur për disa prej jush, Trim Jetullahu ka qenë deri tani pjesë e disa prej klipeve më të suksesshëm shqiptare si "M'ke rrejt" - Kida apo "Ti se din se" - Samanta ft. Onat. Ne vitin 2017, mori pjese "Dance With Me" ne TV Klan. Jeton ne Prishtine. Më datë 15 Janar 2016, Trim publikon videoklipin "Kur Don Ti". Më datë 3 Qershor 2016, Trim publikon videoklipin "Bla Bla Bla". Çekiç dhe Vig Poppa kanë krijuar këngën ndërsa për vizue...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Reexhi

Strongi

RapSIone

Dardan

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Dabesst

Tensioni G

Bonsaton

Dardan Osmanollaj

Arbër Kurtaj


Tags: Trim, Trimi, Trim Jetullahu

Trim Jetullahu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë