A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

RENDITJA ZYRTARE:
3 Dhjetor 2018 - 9 Dhjetor 2018

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 3 Dhjetor 2018 - 9 Dhjetor 2018 dhe në vendin e parë rigjejmë kryesuesen e javës që shkoi “Psikopatja Jote” nga Fifi. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Qikat E Mia” - Dhurata Dora (Pozicioni 3), “Vaj” - Yll Limani (Pozicioni 4), “Pse Ke Ardh Ktu” - Buta (Pozicioni 8), “My Bitch” - Buta (Pozicioni 16). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Down On Me” - K Koke (+169 pozicione), “Kohve T'fundit” - Buta (+157 pozicione), “Ah Ku Me Hodhi Zoti” - Robert Aliaj Dragot (+136 pozicione), “Mahalla” - Buta (+77 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2018
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018