A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Tonchee është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Mars 2017, Dr.Tonchee publikon videoklipin "Pse Sje Me Mu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Labb.1

Art

Last Daddy

MMG Babloki

EMG

King Link

B-Master

Kamikazo

Lony

Dashoni


Tags: Tonchee, Tonche, Dr.Tonchee

Krijo Një Kartolinë