A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Kavaje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Tiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Tahir Gjoci, i njohur me emrin e skenes Tiri, lindi ne Kavaje. Në Nëntor 2013, Eltina Minarolli & Ardit Cuni merr pjesë në Kënga Magjike 2013 me këngën "Mos Shko", në bashkëpunim me Tiri. Më datë 17 Tetor 2015, Dr. Flori publikon videoklipin "Zemerthyer", në bashkëpunim me Tiri. Në vitin 2016, Tiri shpallet fitues në The Voice Of Albania 5. Tiri i cili ka qenë në skuadrën e Sidrit Bejlerit, është triumfuesi më i ri i këtij spektakli. Ai ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Fitues i

Voice Of Albania

Ish-Anëtar i grupit

Bon Bon Band

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aslaidon Zaimaj

Kachinari (Gjergj Kaçinari)

Ziso

Mali G Grand Thugz

Glenis Dume

Elsamed Senaj (Eli-G)

Elis Nova

Marin TnT

Gerard Merdani

Lazy


Tags: Tiri, Tiri Gjoci

Krijo Një Kartolinë