A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Tingulli 3nt - Intro (babes)  (Feat. Real1)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Featuring

Real 1

Këngë e albumit:

"Babes"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Intro (babes)" kënduar nga Tingulli 3nt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tingulli 3nt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...