A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: THUG1 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Gusht 2018, THUG1 publikon videoklipin "Boom"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

ANI (RapBoy)

Bardhi Idrizi

ELAI

Arjan Rrahmani

4NI

Flori ABG

5kinny

Nikinjoo

Redrum

Jetmir Salihu


Tags: Thug1, Lorik Fetahu

Krijo Një Kartolinë