A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Thoma Loli - Osman Taka


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2018

2018-07-04T21:11:53


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Osman Taka" kënduar nga Thoma Loli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Thoma Loli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Hysni Alushi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hajde more osman taka
hajde more djale i bukur

Hajde more Osman TaKA
hajde more djale levendi

hajde more osman Taka
hajde para se ta varnin
ai kerkoi vallen e tij

Hajde more osman taka
hajde se ce holle vallen
hajde vallen ne tepsi