A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Thoma Loli - Valle Treshe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2018

2018-07-04T21:46:49


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Valle Treshe" kënduar nga Thoma Loli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Thoma Loli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin