A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Thoma Loli - Kostas Kal-Ogeros


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/10/2017

2017-10-28T23:22:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kostas Kal-Ogeros" kënduar nga Thoma Loli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Thoma Loli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin