A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Thoma Loli - Ja Sena Kleo Qe Pono  (Feat. Angjelis Kristos)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/07/2013

2013-07-15T20:29:12


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ja Sena Kleo Qe Pono" kënduar nga Thoma Loli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Thoma Loli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin