A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Thoma Loli & Luan Huse - Kaba


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2010

2010-11-01T16:02:29


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kaba" kënduar nga Thoma Loli & Luan Huse.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Thoma Loli & Luan Huse i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin