A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Thoma Loli
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5

Thoma Loli është këngëtar dhe instrumentist i njohur. Më datë 1 Nëntor 2010, Thoma Loli & Luan Huse publikojnë videoklipin "Kaba".

Më datë 17 Tetor 2017, Thoma Loli publikon videoklipin "Pogonishte".

Më datë 21 Qershor 2019, Thoma Loli publikon videoklipin "Pogonishte Dyshe Delvinjote".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »