A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Thoma Loli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Thoma Loli është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Nëntor 2010, Thoma Loli & Luan Huse publikojnë videoklipin "Kaba". Më datë 17 Tetor 2017, Thoma Loli publikon videoklipin "Pogonishte". Më datë 21 Qershor 2019, Thoma Loli publikon videoklipin "Pogonishte Dyshe Delvinjote"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Altin Myftari

Altin Ranxha

Fatos Xhaferi

Dule Malindi

Aleks Micka

Emiljano Dhe Grupi

Avni Lushka

Ilia Basho

Behar Spahiu

Refat Sulejmani


Tags: Thoma Loli

Krijo Një Kartolinë