A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Teuta Thaqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Teuta Thaqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 7 Nëntor 2012, Teuta Thaqi publikon videoklipin "1000 Lutje". Më datë 18 Qershor 2013, Teuta Thaqi publikon videoklipin "Nusja". Më datë 23 Korrik 2013, Teuta Thaqi publikon videoklipin "Pina Tekilla". Më datë 19 Shtator 2013, Teuta Thaqi publikon videoklipin "E Veshtire Eshte Ndarja". Më datë 20 Korrik 2015, Teuta Thaqi publikon videoklipin "A Po Vjen Ti", në bashkëpunim me Loco. Më datë 9 Prill 2019, Teuta Thaqi publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Irena Ciceri

Sanije Doberlani

Halide Piskala

Kosovare Gashi

Bukurie Zogaj

Dilja

Mihrije Lestrani

Sirije Gagica

Nazmije Demolli


Tags: Teuta Thaqi, Teuta Thaci

Krijo Një Kartolinë