A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Teuta Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  207
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Teuta Selimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore vajtuese. Ajo është një ndër këngetaret më të nohura nga Kosova. Për disa vjet Teuta ka jetuar në Zvicër. Endërra e saj ka qene per tu kthyer në Kosovë, fatmirsisht ajo menjëherë u kthye në vendlindje për të qenë pranë familjes dhe shoqërisë së saj. Për ndryshe është e martuar dhe ka dy femijë, njëri quhet Noar ndërsa tjetri quhet Matis. Ajo gjithmonë është në trend me kohën dhe me videoklipet e saj të cilat pëlqehen shumë nga publiku dhe arrijnë shumë kli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Magnet (2011)

Live 2010 (2010)

Live (2009)

U Kall Atmosfera (2009)

Per Ty Djale (2008)

Mijera Deshira (2003)


» Dërgo Një Këngë »

Zemren Fale
S'do Të Bëhesh Burrë
Miqt E Mi
Kush Don Le T'feston
E Pa Shpres
Akull
Cka Po Dojm
Me Nuk Jemi Pa
Femer
Non Stop


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Donika Gashi

Fatbardha Mustafa (Bardha)

Antigona Sejdiu

Antigona Rustolli

Miradije Aliu

Vida Kunora

Jeta Faqolli

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Hirushe Xhemali

Drita Musliu


Tags: Teuta Selimi, Tuta Selimi

Teuta Selimi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë