A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: TEDD është një dj dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. TEDD (Tedd Xhika) ka nisur karrieren muzikore ne vitin 2013 duke krijuar muzike elektronike te cilat kane qene teper te suksesshme per nje djale ne moshe aq te vogel. TEDD ka marre mbeshtetje nga Dj dhe artiste shume te njohur te huaj, sic eshte Tony Junior etj. TEDD ka luajtur ne dhjetra clube ne Shqiperi dhe Europe.Karrieren si DJ e nisi duke bere tour ne te gjithe shqiperine bashke me Best B Dj, pas saj TEDD karrieren si Dj e vazhdoi duke luaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arnon

Scandali

Rimy

E-Os Tbb

Sizer

Vilsian

Wild Panther

Noka

Lil Bm

Rich Dog


Tags: Tedd, Ted Xhika, Dj Tedd

Krijo Një Kartolinë