A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taylor Swift

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56
  • Vendlindja:
  • Wyomissing 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Taylor Swift është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Taylor Alison Swift është një këngëtare e muzikës country, kompozitore, aktore amerikane, fituese e çmimit Grammy Award. Në vitin 2006, ajo lëshoj këngën e saj debutuese "Tim McGraw", pastaj albumin e saj "Taylor Swift". Në Nëntor 2008, Swift lëshoj albumin e saj të dytë, Fearless. Albumet Fearless dhe Taylor Swift përmbyllën vitin 2008 në vendin e tretë dhe gjashtë respektivisht, me shitje prej 2.1 dhe 1.5 million. Swift ka lindur në një zonë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

3 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lana Del Rey

Miley Cyrus

Demi Lovato

Hilary Duff

Lady Gaga

Ariana Grande

Selena Gomez

Jessie J

Hadise

Maria Mena


Tags: Taylor Swift

Taylor Swift në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë