A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taulant Bajraliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  75
BIOGRAFIA: Taulant Bajraliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash, popullore kosovare dhe popullore vajtuese. Më datë 25 Dhjetor 2012, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Zemren Ma Ke Plas". Muzika e këngës u punua nga Besim Bunjaku, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Astrit Halimi. Më datë 12 Tetor 2014, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Pa Faj". Më datë 20 Janar 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Duro Zemer". Më datë 12 Maj 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Kajmak". Më datë 8 Qers...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live 2016 (2016)


» Dërgo Një Këngë »

Duro Zemer
Knaqu Pa Mu
A Muj Met Thirr
Hasëm
Lulet E Dashnis
Nuk Ja Vlen
Vuj O Shpirt
Dashnia E Zemres
S'mundem Pa Ty
S'di Pse Ta Kam Fal


Artistë Të Ngjashëm:

Viagra

Alban Emiri

Danny Boy

Chika

Gjergj Jorgaqi

Sami Kallmi

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Skender Xhafa

Qamili I Vogel


Tags: Taulant Bajraliu, Taulant Baraliu

Taulant Bajraliu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë