A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taste 2

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Taste 2 është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Miloti apo Taste 2 është një reper nga Prishtina qe ka bashkëpunuar me këngëtarë tjerë, mes tyre Elinel e TDS. Më datë 3 Prill 2012, Elinel publikon videoklipin "Gett'o", në bashkëpunim me Taste 2. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Më datë 15 Dhjetor 2012, Taste 2 publikon videoklipin "Na Jena", klip i cili është realizuar nga produksioni “PinkMoon”.. Më datë 21 Dhjetor 2012, Elinel publikon videoklipin "Iluzione", në bashkëpun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

SK

Groff

L-Street

Baci's

Ediz Tuna

Lantistar

Arian Kosumi

Triblla

SL

Knife Man


Tags: Taste 2Shi, Taste 2, Taste Too, Milot Hoxha

Krijo Një Kartolinë