A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj - Xhemile Xhemile


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/1996

1996-12-30T13:55:16

Më Shumë Nga

Vera OruqajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhemile Xhemile" kënduar nga Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Muharrem Ahmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ti me ke borxh gjithqka qe mua me perket nje jet nje dashuri tjetri smund ta ket ti vazhdon jeten tende skupton qpo humbet naten kalon neper bare vetem ti po flen

ref

xhemi xhemi o sa gjan te kam
zemra per ty po me qan
xhemi xhemi o sa gjan te kam
zemra per ty po me qan
xhemi xhemi o sa gjan te kam
zemra per ty po me qan
xhemi xhemi o sa gjan te kam
zemra per ty po me qan

mos me tradhto ti e dashur
mos me genje

ma hoqe trunin krejt
qdo nat ti shijon qetri
ne bar ne diskotek

xhemi xhemi o sa gjan te kam
zemra per ty po me qan
xhemi xhemi o sa gjan te kam
zemra per ty po me qan
xhemi xhemi o sa gjan te kam
zemra per ty po me qan
xhemi xhemi o sa gjan te kam
zemra per typo me qanMë Shumë...