A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj - Oj Shoqni


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/05/2012

2012-05-09T16:42:13

Më Shumë Nga

Vera OruqajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Shoqni" kënduar nga Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aziz Murati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Oj Shoqni oj shoqni
hajde sonte bashk te rrim

Te pim kafe tpim sherbet
e te bojna muhabet. 2x

Ti harrojm ti harrojm
hallet tona qe na mundojn

Plot me halle kjo dynja
ikin diten skthehen ma. 2x

Oj Shoqni oj shoqni
hajde sonte bashk te pim

mka marr malli me ju pa
tja them konges dej sabah.2xMë Shumë...