A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj - Mesazhin Ta Qova


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/05/2012

2012-05-09T16:42:13

Më Shumë Nga

Vera OruqajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mesazhin Ta Qova" kënduar nga Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Edijan Muhaxheri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

e kam dit se ti ke nje
te dashur o shpirt un gjithmon
te kam dashuru prita ket nat
vite te tera me thon se m ke
mungu kendova kengen tende oj
zemer te kuptosh se shum te du

2x

njeher pata fat me ta puth
at dor le te mbetet kenga
deshmitari jon

me pas tjeter qe ty zemer
s te meriton tash me shoqet
e tua ti po rin un nga nje skaj
mesazh te qova te shpreha
dashurin i fort u bera nga zemra
nxora ate qe ndjeja per ty

ref 2x

Mesazhin ta qova ty ne
telefon kthema dhe ti zemer
Shpirti po me vlon.Më Shumë...