A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sunaj Saraqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Sunaj Saraqi është një këngëtar i njohur. Në vitin 2005, Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj publikojnë albumin "çikat Katundare". Më datë 2 Mars 2011, Sunaj Saraqi publikon videoklipin "Nënë Më Fal". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

I ati i

Seven Saraqit

Bashkëshorti i

Vera Oruqaj

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

çikat Katundare (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Nënë Më Fal


Artistë Të Ngjashëm:

Profa

Pejoni 039

Zaim Sejdiu

Mentor Gjurgjiali

Edi Krasniqi

Burim Hoxha

Trim Jakupi

Lil Samee

Met Sadiku

Avni Hadergjonaj


Tags: Sunaj Saraqi, Vera Dhe Sunaj

Krijo Një Kartolinë