A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  401
  • Vendlindja:
  • Diber 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Stine është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Ernest Duka ose siç njihet me emrin e artit Stine, eshte nje nder kengetaret apo edhe nje nder kantuatoret me te spikatur dhe me te arritur ne trevat shqiptare. Ai ka tre motra dhe nje vella ne Gjermani. Që i vogel ka qene i dhene pas muzikes dhe kercimit, ai jepte mesime hip hopi ne shkolla private dhe emigroi ne Gjermani, ku fitoi çmimin si kengetari dhe vallzimtari me i mire. Stine iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 1997, ku m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Alidës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Me Mungon


» Dërgo Një Këngë »

Moj E Mejra
Dikur
Pse
Bela
Seriozisht
Adam & Eve
Mama
Pa Ty S'ndihem Mire
Kush Te Foli Keq Per Mu
Locka

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (4)


Artistë Të Ngjashëm:

Kastro Zizo

Flori Mumajesi

Turjan Hyska

Alban Skënderaj

Ermal Mamaqi

Bes Kallaku

Ermal Meta

Dr. Flori

Olen Cesari

Nexhat Osmani


Tags: Stine, Nesti, Ernest Duka

Stine në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë