A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stela Brahimllari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Stela Brahimllari është një këngëtare e njohur. Kengetarja eshte zbuluar se ishte e talentuar ne dhjetor te 2006-es ne emisionin ”Good morning Albania”. Në Maj 2007, Stela Brahimllari merr pjesë në Top Fest 4 dhe shkon deri ne finale me kengen “Te premtoj”. Gjate vitit 2008 ka qene pjesemarrese ne emisionin “E diell” tek rubrica "Talente ne E diell". Prej me shume se nje viti performon live kryesisht ne Piano Bar. Në Maj 2012, Stela Brahimllari merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Ne ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza

Geri (F)

Nevila Qesko

Merita

Xhuliana

Arba Mehmeti

Evelina

Blerina

Fikrije Bytyqi

Darina Gjebrea


Tags: Stela Brahimllari, Estela Brahimllari

Krijo Një Kartolinë