A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uki Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  60
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Uki Latifi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Soulkid, emri i vërtetë i të cilit është Uki Latifi, ka nënshkruar me një nga kompanitë e industrisë së muzikës shqiptare, Elephant. Soulkid konsiderohet si e ardhmja e muzikës RnB në Kosovë, për shkak të talentit të tij të pakontestueshëm në këndim dhe po ashtu edhe në kompozim të këngëve. Ai është një prej artistëve të rinj që po kërkon depërtimin në skenën muzikore shqiptare dhe këtë sigurisht se ai është duke e bërë më së miri. Në Qershor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Seven Saraqi

Anxhelo Koci

Stanaj

Ram Kukaj

Fajt

Dukati

Kauzza

Ex Wolf

Zeid

Granit Ahmeti


Tags: Uki Latifi, Uk Latifi, Prygo, Soulkid

Uki Latifi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë