A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Soni Alidemit & Ilir Tironsi - Ndryshe Jemi Ne


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2018

2018-12-10T16:58:25

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi CelmetaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndryshe Jemi Ne" kënduar nga Soni Alidemit & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Soni Alidemit & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin